Duvar Rafları

Eskiden mutfaklarda kullanılan raflar modernize edilerek günümüzde hayat kurtaran bir özelliğe sahip olmuşlardır. Hangi evde yoktur ki ortada durmasından hoşlanmadığımız, nereye koyacağımızı da bilemediğimiz bin bir çeşit eşya. İşte tasarımcılar eski mutfak raflarından yola çıkarak birbirinden güzel ve kullanışlı duvar rafları ile tanıştırdı bizleri.

Duvardan duvara uygulayabileceğiniz rafların yanı sıra, ağaç, insan, nota defteri, asimetrik, dalgalı, geometrik şekiller gibi çeşitlerle de evinizi şenlendirirken, ortada duran eşyalarınıza da dekoratif bir yer bulmuş olursunuz. Ayrıca lego şeklinde satışa sunulan duvar rafları sizlere hayal gücünüzü zorlama imkanı da tanır. Dilediğiniz şekilde tasarlayarak uygulayacağınız bu raflarla yaşadığınız mekanı kişiselleştirerek özgün bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. Ortada duran eşyaların yer bulmasıyla birlikte kayıp arama derdine de son veren duvar rafları evlerin ayrılmaz parçası, sizlerin de en büyük yardımcınızdır. Renkli, neşeli ve dekoratif bu raflar hayatınızı kolaylaştırmanın yanı sıra farklı tasarımlarıyla evinize gelen konukları hayran bırakır. Ağaç şeklinde tasarlanmış bir rafa yerleştireceğiniz fotoğraflarla soy ağacı oluşturarak sevdiğiniz tüm yakınlarınızı bir arada görmenin keyfini yaşayacağınız gibi, üst üste yerleştirilmiş raflarla dar mekanlarda geniş kullanım alanları yaratabilirsiniz. Tüm duvar boyunca farklı şekillerde yerleştirebileceğiniz rafların yanı sıra özel tasarımlı raflarla hoş köşeler oluşturabilirsiniz.

Renkli, ahşap, metal, ferforje, alçıpan, ayaklı, düz gibi çeşitlerle vazgeçilmeziniz olmaya adaydır duvar rafları. Dekorasyonu hayal gücünüzle sınırlı.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !